RECENZE

 
Jsem nadšena z nových šatů! Na Italian outlet se skvěle nakupuje, výborné ceny a kvalitní oblečení, autentické italské značky! Mohu jen doporučit! :) Lucie
 
 
Velmi příjemné, ženské, padnoucí oblečení. S obchodem jsem velmi spokojena, nakoupila jsem již opakovaně. Vždy příjemné jednání, velká ochota a péče! Díky, Zdeňka
 
 

Oblečení je krásné a pohodlné, moc hezky sedí. Těším se na další nákup :) V.S.

 
 
Obchod Italian Outlet mě velice mile překvapil. V příjemném prostředí se zde dají ulovit exkluzívní kousky zvučných italských značek pro náročnější zákaznice, ale i modely do běžného pracovního dne, co mají šmrnc, dobře kombinovatelné - to bylo právě to, co jsem hledala. Ochotná, milá obsluha a velmi přátelské ceny jsou “třešničkou na dortu” a důvodem, proč se sem ráda vracím. I. Š.
 
 
 
V obchodě Italian outlet jsem si u koupila už pár hezkých kusů oblečení, které velmi ráda nosím. Pouzdrové šaty s holými zády, i ostatní kousky mají příjemné materiály a skvělý střih. Doporučila bych tento shop i mladým zákaznicím, které dávají přednost kvalitě před kvantitou. Výběr oblečení je široký, od plavek až po teplé oděvy, navíc za rozumnou cenu. Byla a jsem  velice spokojená.T. Š.
 
 
 
Velmi ráda nakupuji v tomto internetovém obchodě. Mají zde originální kousky, které nevidíte na každé druhé ženě ve městě. Koupila jsem si tuto krásnou kabelku, je originální, praktická a velmi jsem si jí zamilovala. Svatka K.